قضاوت کردن ترکیه تصادف هنرپیشه رانندگی

قضاوت کردن: ترکیه تصادف هنرپیشه رانندگی استانبول اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل دموکرات‌ها در آشوب هستند / ترامپ

دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در توئیتهای جداگانه از پیروزی نمایندگان جمهوری خواهان در انتخابات سنا و شکست نمایندگان دموکرات به عنوان فرصتی دوباره جهت انتقاد ا

دموکرات‌ها در آشوب هستند / ترامپ

ترامپ: دموکرات ها در آشوب هستند

عبارات مهم : آمریکا

دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در توئیتهای جداگانه از پیروزی نمایندگان جمهوری خواهان در انتخابات سنا و شکست نمایندگان دموکرات به عنوان فرصتی دوباره جهت انتقاد از دموکراتها استفاده کرد و در خبر توئیتری خود نوشت: دموکرات ها در آشوب هستند!

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ترامپ در صفحه رسمی توئیتر خود نوشت: دموکرات ها در آشوب هستند! مرزهای باز و جرم های بدون کنترل یکی از عوامل شکست آنها در انتخابات هست. جمهوری خواهان خواهان مرزهای نیرومند هستند. جرم هرگز! یک شب بزرگ!

دموکرات‌ها در آشوب هستند / ترامپ

وی در توئیت دیگری نوشت: صورت دموکراتها اکنون ماکسین واترز (نماینده دموکرات) است کسی که به همراه نانسی پلوسی (رهبر دموکرات ها در مجلس نمایندگان آمریکا) یک تیم رهبری خوب تشکیل داد. آنها باید کنار هم بمانند و دموکراتها را که خواهان مرزهای باز و جرم های نامحدود هستند رهبری کنند.

رئیس جمهور آمریکا همچنین توئیت کرد: وای. جو کرولی (نماینده دموکرات) که خیلی ها انتظار داشتند جایگیزن نانسی پلوسی شود در همان انتخابات اولیه خود شکست خورد. به عبارت دیگر وی رفت. این چیز بزرگی بود که کسی فکر نمی کرد شاهد رخ دادن آن باشد. شاید وی می بایست مودب تر می بود و احترام بیشتری به مدیر جمهور می گذاشت!

دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در توئیتهای جداگانه از پیروزی نمایندگان جمهوری خواهان در انتخابات سنا و شکست نمایندگان دموکرات به عنوان فرصتی دوباره جهت انتقاد ا

وی در توئیت دیگری نوشت: جامع ترین پرسش دوران ما: آیا دسیسه ای در وزارت دادگستری اوباما و اف بی آی جهت جلوگیری از مدیر جمهور شدن دونالد ترامپ وجود داشت و آیا استرزوک (پیتر استرزوک نماینده اداره تحقیقات فدرال آمریکا)در مرکز مهم توطئه بود؟ قاضی اندرو ناپولیتانو.

ترامپ پیروزی میت رامنی نامزد جمهوری خواهان در ایالت یوتا را تبریک گفت و در خبر توئیتری خود نوشت: پیروزی بزرگ و قطعی میت رامنی. تبریک! من منتظر همکاری با اوهستم – کارهای بسیار خوب زیادی جهت انجام دادن وجود دارد. یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی به واشنگتن دی سی می آید.

وی همچنین در خبر تبریک خود جهت پیروزی دان دوناوان در کنگره نوشت: یک پیروزی فوق العاده. شما در یک مسابقه سخت دلیری زیادی نشان دادید! نیویورک و دوستان زیاد من جزیره استیتن آیلند، شخصی را گزینش کرده اند که هر لحظه بسیار به آن افتخار کرده اند. تبریک!

دموکرات‌ها در آشوب هستند / ترامپ

رئیس جمهور آمریکا به فرماندار هنری مک مستر نیز تبریک گفت و در خبر توئیتری خود نوشت: تبریک به فرماندار هنری مک مستر بخاطر پیروزی بزرگ شما. کارولینای جنوبی شما را دوست دارد. همه ما به شما افتخار می کنیم.

واژه های کلیدی: آمریکا | پیروزی | دموکرات | رئیس جمهور | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog